Sigue el blog por EMAIL. Seguir por EMAIL

jueves, 26 de mayo de 2016

НОВИНИ Велика сімка пригрозила Росії новими санкціями через Україну


У підсумковій декларації лідери країн Великої сімки наголосили, що Росія має виконувати мінські угоди - або заплатити за їх невиконання вищу ціну.
Лідері Великої сімки
Лідері Великої сімки
Лідери країн Великої сімки (G7) заявили, що Москва може потрапити під нові обмежувальні заходи, якщо не братиме участь у розв'язанні конфлікту на Сході України. Про це йдеться у підсумковій декларації саміту семи провідних країн світу та ЄС, прийнятій у п'ятницю, 27 травня, в Японії.
"Ми готові вводити нові обмежувальні заходи у разі необхідності, щоб збільшити ціну (неучасті. - Ред.) для Росії", - цитує агенція Reuters підсумкову декларацію саміту G7. Лідери країн Великої сімки підкреслили, що чинні економічні санкції будуть зняті лише за умови повного виконання Москвою своєї частини мінських домовленостей.

Нагадаємо, напередодні німецька канцлерка Анґела Меркель стосовно української ситуації наголосила, що говорити прозняття санкцій з Росії ще зарано. Президент США Барак Обама також зазначив, що в Україні спостерігається прогрес у переговорах, проте досі наявно багато випадків насильства
.
Publicar un comentario