Sigue el blog por EMAIL. Seguir por EMAIL

jueves, 12 de mayo de 2016

Tomas: Extrémne napínavý duel na Farme, Kvetka musela improvizovať: Taký priebeh nečakal nikto!


Tomáš si zmeria sily s Miriam.
Tomáš si zmeral sily s Miriam.

Duelová stodola siedmej série reality show Farma zažije posledný súboj pred veľkým finále. Exfarmári doň posunuli Luciu Mokráňovú, sen sa naopak rozplynul Mikimu Ferleťákovi.
Štvrtkový duel preto rozhodol, kto z dvojice Miriam Pribaničová a Tomáš Mrva zasiahne do boja o 50 000 eur! Najväčším prekvapením bola pritom jednoznačne druhá disciplína. Keďže šlo o mužsko-ženský duel, zmerali si semifinalisti sily vo vedomostnom dueli. ,,Ten z vás, kto prvý odpovie na 5 otázok správne, vyhráva túto disciplínu,“ povedala im Kvetka Horváthová. To ešte netušila, ako Miriam a Tomáš svojimi vedomosťami prekvapia a poriadne zdramatizujú duel. Na päť otázok odpovedali zhodne a stav bol vyrovnaný.


Keďže sa minuli nože, ktorými označovali správnu odpoveď, musela moderátorka prísť s náhradným riešením: ,,Urobíme to tak, že budem klásť ďalšie otázky, a ten, kto prvý nesprávne odpovie, prehráva tento duel." Miriam a Tomáš však naďalej odpovedali správne a zhodne na ďalšie tri otázky! ,,Nekonečné,“ zhodnotila moderátorka. Rozhodla napokon až deviata otázka. Kto ju zodpovedal správne a kto vyhral postup do finále, uvidíte o 21.45 na Markíze.
Publicar un comentario